Son Eklenenler
Elazığ da Bina Yıkımları Devam Ediyor
- - Maraş depremin ardından Elazığ da 3500 bina yıkıl...
Güneykent Tokide Fırın Açıldı
- - Güneykent Toki konutlarının olduğu alanda ekmek f...
Elazığ a 2. Organize Sanayi Yapılıyor
- - Elazığ a 2. organize sanayi yapımına başlandı....
Baskil de Doğalgaz Çalışmaları
- - Baskil de doğalgaz çalışmaları başladı....
Keban da doğalgaz çalışmaları devam ediyor
- - Keban ilçesine verilecek doğalgaz için alt yapı ...
Elazığ da Otelde tecavüz Yalanı
Tarih:     1.10.2015 10:16:09
Kategori: Yerel
Okunma: 1650 defa okunmuştur
Elazığ'da 4 yıldızlı tecavüz rezaleti yalanı
Elazığ Belediyespor eski Başkanı Serkan G. ile kereste tüccarı arkadaşı Suat K.'nin, otelde tanıştıkları iki bayan tecavüz ettikleri öne sürüldüğü haberin çarpıtıldığı ortaya çıktı. 
 
Sabah'ın gazetesinin  haberine göre Elazığ Belediyespor eski Başkanı, evli ve 2 çocuk babası işadamı Serkan G., kereste tüccarı işadamı arkadaşıyla birlikte 4 yıldızlı otelde tanıştığı ve birlikte yemek yediği 2 hostese, odalarına zorla girdikten sonra dövüp tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı. Aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi olan evli ve 3 çocuk babası kereste tüccarı arkadaşı Suat K. ise aranıyor haberleri tamamen Elazığ'ı karalamak ve lekelemek üzere yapıltığı ortaya çıkmıştır.
 
ALBAY BABA DEVREDE... YALANI
 
Elazığ'da geçen 23 Eylül'de yaşanan olayda, İstanbul'dan uçuşta görevli olarak kente gelen ve ertesi günkü uçuşla geri dönecek olan iki hostes, akşam kaldıkları 4 yıldızlı otelin restoranına yemeğe gitti. Bir süre sonra yan masada oturan kereste tüccarı işadamı Suat K. ve eski Elazığ Belediyespor başkanı Serkan G. ile tanışan hostesler, yemeğe birlikte devam etti. Yemeğin sonunda hosteslerin odalarına çıkmalarının ardından, iki işadamı da peşlerinden yukarıya çıkarak, kahve içme bahanesiyle odalarına girdi. Ardından da hosteslerle birlikte olmak istediler. Ancak iki hostes bu isteği reddetti. İddiaya göre, bunun üzerine iki işadamı, iki hostesi döverek zorla birlikte olmaya kalkıştı. Suat K.'nin elinden kurtulan hosteslerden biri, odadan çıkıp aşağıya inerek otel güvenliğinden yardım istedi. Ancak güvenlik ilgilenmedi. Suat K. ise darp ettiği diğer hostesle zorla birlikte oldu. İşadamları kaçarken, otel güvenliğine başvuran hostesler, iki işadamının odalarına girip kendilerine şiddet uygulayarak tecavüz ettiğini öne sürdü. Otelin gece güvenlik şefi Turgay Ö. ise olayı kapatmaya çalıştı. Bunun üzerine hosteslerden biri, albay olan babasını arayarak durumu anlattı. Babanın devreyi girmesi üzerine polis ekipleri otele geldi. Poliste ve nöbetçi savcılıkta yaşadıklarını anlatan hostesler, iki işadamı ile olayı kapatmaya çalıştığını iddia ettikleri otelin gece güvenlik şefinden şikâyetçi oldu. Bu şikayet üzerine harekete geçen Cumhuriyet Savcılığı, olayla ilgili soruşturma başlattı, haber kısmı tamamen asılsızdır. 
 
GÜVENLİK TUTUKLANDI 
Olaydan sonra  iki işadamından Serkan G., arife günü savcılığa teslim oldu. Serbest bırakıldı. İfadesinde suçlamaları reddeden evli ve 3 çocuk babası 35 yaşındaki Suat K. ile otelin güvenlik Şefi Turgay Ö., tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
ADLİ TIP'TA TESPİT EDİLDİ
Adli Tıp'ta muayeneden geçirilen hosteslerden Suat K.'nin birlikte olmak istediği hostesin feci şekilde dövüldüğü ve tecavüze uğradığı belirlendiği haberi ise asılsızdır. Bu yapılan haberler Elazığ ilini ve Oteli karalamak için yapıldğı açıkca ortada olup Elazığ halkına aydınlatma amacı ile haberimizi yayınlamış bulunmaktayız.
Yorumlar (2)
 
İsim: 3
Djdd

İsim: 23
Allahın cezaları. Herkes sizin ne pislik olduğunuzu biliyor. Bide bu haberler asılsız diyorsunuz. Yalancılar. Bu olayı yapanlar kadar bu olayı saklayanlar da en adı şerefsiz m
Copyright ©2013 Gazete Elazığ - Elazığ Haber - Elazığ Haberler - Elazığ Son Dakika Haberler Elmar Yazılım Haber Sistemi
Aktif: 3  Ziyaretçi
Toplam: 936819  Ziyaret