Son Eklenenler
Elazığ Medyasına Can Suyu
Güncel - SODES kapsamında başlattığı ‘Elazığ Medyasına Nit...
Şehidin İsmi Okulda Yaşatılacak
Güncel - Elazığlı şehit Burhan Gaffarın ismi Ortaokulda ya...
Hedefimiz Elazığspor un Başarısıdır
Spor - Erol; Hedefimiz Elazığsporun başarısıdır....
Harput a Diyanet Külliyesi Geliyor
Yerel - Harput mahallesine diyanet tarafından külliye yap...
Dubaili yatırımcıdan Elazığ a yatırım gezisi
Ekonomi - Dubaili yatırımcıdan Elazığa yatırım gezisi...
FARE YERİNE YENGESİNİ VURDU
Tarih:     20.5.2016 14:14:41
Kategori: Güncel
Okunma: 1163 defa okunmuştur
FARE VURMAK İSTERKEN GENÇ KADINI VURAN 1 KİŞİ TUTUKLANDI
Elazığ'ın merkeze bağlı Sün köyünde av tüfeğiyle bahçede fare vurulmak isterken, kazayla Esin Döner’i vuran Mustafa Taş Tutuklandı.
 
 
 
 
 
Elazığ'ın merkeze bağlı Sün köyünde av tüfeğiyle bahçede fare vurulmak isterken, kazayla Esin Döner’i vuran Mustafa Taş Tutuklandı.
 
 
 
Olay önceki gün Sün köyü’ne yaşanmıştı. Esin Döner (31) kendilerine ait tarlada çalıştıkları sırada fare vurmak için ateş edilen av tüfeğinden çıkan saçmaların hedefi olmuş ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.
 
 
 
Konuyla ilgili Jandarma ekipleri tarafından av tüfeğinin sahibi kayınbirader Ali Döner (45), şüpheli olarak gözaltına alınmıştı.
 
 
 
Kayınbirader Ali Döner'nin soruşturmayı yürüten jandarma ekiplerine, tüfek bana ait ama ben kullanmadım, demesi üzerine derinleştiren soruşturma neticesinde olayın yaşandığı sırada olay yerinde bulunduğu öğrenilen Mustafa Taş’ı (51) gözaltına aldı.
 
 
 
Esin Dönerin eniştesinin kardeşi olan ve olay yerinde bulunan Mustafa Taş, Jandarma ekiplerine verdiği ifadesinde, “Fareyi vurmak için tüfeği Ali Döner’den ödünç aldım, fareyi vurmak için bahçede bekliyordum, tüfeği yere bırakmak istediğim sırada bir anda ateş aldı,  Sonra bayılmışım hiçbir şey hatırlamıyorum, Esin Döneri vurduğumdan bile haberi yok, öldüğünü sonradan öğrendim”dediği öğrenildi.
discount prescriptions coupons prescription coupon canada drug pharmacy coupon
Yorumlar (0)
 

Henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapCopyright ©2013 Gazete Elazığ - Elazığ Haber - Elazığ Haberler - Elazığ Son Dakika Haberler Elmar Yazılım Haber Sistemi
Aktif: 7  Ziyaretçi
Toplam: 788386  Ziyaret