Son Eklenenler
Elazığ da haydi çocuklar camiye
Güncel - Elazığ Valiliği himayesinde İl Milli Eğitim Müdür...
Fetye Atlı Bağımsız Aday
Güncel - Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, 31 Mart’ta y...
Elazığ Medyasına Can Suyu
Güncel - SODES kapsamında başlattığı ‘Elazığ Medyasına Nit...
Şehidin İsmi Okulda Yaşatılacak
Güncel - Elazığlı şehit Burhan Gaffarın ismi Ortaokulda ya...
Hedefimiz Elazığspor un Başarısıdır
Spor - Erol; Hedefimiz Elazığsporun başarısıdır....
Sur da Öldürülen Kadın Toprağa Verildi
Tarih:     4.1.2016 18:41:51
Kategori: Güncel
Okunma: 1457 defa okunmuştur
SUR'DA ÖLDÜRÜLEN KADIN ELAZIĞ'DA TOPRAĞA VERİLDİ
Diyarbakır'ın sokağa çıkma yasağı uygulanan merkez Sur İlçesi'nde bir eve isabet eden merminin patlaması sonucu, ölen 3 çocuk annesi 38 yaşındaki Melek Alpaydın ‘ın cenazesi Elazığ’da toprağa verildi.
 
 
 
 
 
Diyarbakır'ın sokağa çıkma yasağı uygulanan merkez Sur İlçesi'nde bir eve isabet eden merminin patlaması sonucu, ölen 3 çocuk annesi 38 yaşındaki Melek Alpaydın ‘ın cenazesi Elazığ’da toprağa verildi.
 
 
 
Diyarbakır’ın Sur ilçesi Küçük Aktarlı sokata ti üç katlı apartmanı ikinci katındaki evinde kahvaltı yaptığı sırada başına isabet eden şarapnel parçasıyla hayatını kaybeden 38 yaşında ki Melek Alpaydın’ın yakınları cenazesi gece Elazığ’a getirdiler.
 
Elazığ’ın Karşıyaka mahallesinde kılınan cenaze namazının ardından Alpaydın’ın Asri mezarlıkta toprağa verildi.
 
 
 
Aslen Elazığlı olan Melek Alpaydın’ın cenazesine katılmak için İstanbul’dan gelen ağabeyi Celal Kaya yaptığı açıklamada, Diyarbakır’da yürüyüş yapılmasın diye cenazeyi Elazığ’a getirdiklerini belirterek,” Diyarbakır sur içinde vurulan kız kardeşimin. Cenazemizi gece alıp getirdik buraya ki bir daha yürüyüşler olmasın. Kardeşler bir birini incitmesin, Kimsenin canı yanmasın. Bakın herkes acılar içinde, İyi bir şey değil, nereye kadar ve ne olacak, sonsuz bir şey bence, böyle acı olur mu?
 
Pırlanta gibi biricik kız kardeşim gitti rahmetlik. Dalyan güzellerin güzeli gitti. Biz cenazemizi Diyarbakır’dan getirdik yürüyüşler olmasın bir daha canlar yamasın diye bacımızın cenazesini Diyarbakır’dan Elazığ’a getirdik. Bu millete yazık yürüyüşler olmasın canlar yanmasın, ciğerimiz yanıyor Allah kimsenin ciğerini yakmasın” dedi.
 
 
 
Acılı ağabey kardeşinin mezarının başında dua okuduktan sonra ayrıldı.
 
Yorumlar (0)
 

Henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapCopyright ©2013 Gazete Elazığ - Elazığ Haber - Elazığ Haberler - Elazığ Son Dakika Haberler Elmar Yazılım Haber Sistemi
Aktif: 89  Ziyaretçi
Toplam: 813763  Ziyaret